PolskiPolski EnglishEnglish SuomalainenSuomalainen 中国中国 FrançaisFrançais DeutschDeutsch ItalianoItaliano 日本語日本語 Arabic اللغة العربية
MENU

Intensywne kursy angielskiego i programy kulturowe

Lancaster Languages jest małą, prywatną szkołą językową zlokalizowaną w Lancaster w północno-zachodniej części Anglii. W skład naszej oferty wchodzą:

Intensywny Kurs Języka Angielskiego

Polish at Lancaster LanguagesJest to krótki, intensywny kurs specjalnie dostosowany do Państwa potrzeb, który ma na celu optymalny rozwój umiejętności posługiwania się językiem oraz zdobycie pewności siebie w jego używaniu.

Każdy kurs jest:

 • przygotowywany na zamówienie
 • przeprowadzany indywidualnie lub w małych grupach
 • uczony metodą 'total immersion,' czyli w 100% po angielsku

 

Wybór długości kursów

 

  Numer kursu
Krótki weekend Sobota-Niedziela (15 godzin) SHWD
Długi weekend Piątek-Niedziela (22 godziny) LWD
Jeden tydzien na pół etatu poranki albo popołudnia Poniedziałek- Piątek (15 godzin) 1PT
Cały tydzień Poniedziałek- Piątek (37 godzin) 1FLT
Dwa tygodnie na pół etatu poranki albo popołudnia Poniedziałek- Piątek (30 godzin) 2PT
Dwa całe tygodnie Poniedziałek- Piątek (75 godzin) 2FLT

 

Kursy Przygotowywane na ZamówienieMoże chcą Państwo poprawić sobie ogólną znajomość angielskiego? A może mają Państwo bardziej konkretny cel na myśli, np.:

 • poprawa umiejętności komunikacji z międzynarodowymi klientami lub kolegami z pracy,
 • odświeżenie umiejętności językowych potrzebnych do pracy jako nauczyciel angielskiego,
 • przygotowanie do studiów w języku angielskim,
 • pełniejsze uczestnictwo w międzynarodowych spotkaniach biznesowych,
 • rozwój umiejętności językowych w zakresie prezentacji.

Po prostu proszę nam powiedzieć jakie są Państwa cele, a my pomożemy je Państwu osiągnąć przez stworzenie programu praktycznej nauki języka, który spełni Państwa wszelkie wymagania.

 

 

 

Zajęcia indywidualne lub w małych grupach


Program każdego kursu ćwiczy:

 • umiejętność konwersacji
 • zrozumienie ze słuchu
 • czytanie ze zrozumieniem
 • pisanie 

oraz rozwija:

 • znajomość gramatyki
 • zasób słownictwa
 • pragmatykę (np. umiejętność dobrania odpowiedniego tonu wypowiedzi)

Wielką zaletą zajęć indywidualnych i w małych grupach jest to, że każda lekcja jest planowana pamiętając o Państwa potrzebach w zakresie treści, poziomu, tempa oraz preferowanych stylów uczenia się, co gwarantuje, że zrobią Państwo ogromne postępy.

Metoda 'Total Immersion'


Total Immersion jest bardzo skuteczną metodą nauki języka. Jej główną zasadą jest to, że podczas w czasie całego kursu słucha, mówi, czyta i pisze się wyłącznie w języku obcym, równocześnie unikając komunikacji w języku ojczystym. Rezultaty są oszałamiające -pewność siebie wzrasta dramatycznie i wkrótce zauważą Państwo, że nawet myślą Państwo w języku obcym!

Zakwaterowanie


Jako część programu "Total Immersion" oferujemy pobyt z jedną z naszych zaprzyjaznionych rodzin, co zapewne wpłynie pozytywnie na rozwój Państwa umiejętności komunikacyjnych w nowym kontekście oraz umożliwi Państwu zapoznanie się z życiem i kulturą Brytyjczyków. Oczywiście istnieje także możliwość zakwaterowania w hotelu lub pensjonacie.

Zwiedzanie okolicy


Istnieje także możliwość zorganizowania wycieczek do lokalnych atrakcji turystycznych - albo w samym Lancaster albo Manchesterze, Liverpoolu lub Lake District. Jesteśmy także w stanie zapewnić inne rozrywki, takie jak wyjście na mecz piłki nożnej, koncert muzyki klasycznej, wizytę w teatrze i oczywiście wyjście do słynnego na cały świat 'angielskiego pubu'.

Gdzie odbywają się zajęcia?


Większość z naszych kursów odbywa się w naszej szkole w Lancaster. Jednakże możemy także zorganizować kursy w innych miejscach, takich jak centrum konferencyjne czy też miejsce pracy. Prosimy o kontakt w sprawie szczegółów.

Jeśli zdecydują się Państwo na jeden z naszych kursów, mogą Państwo wybrać jedno z lokalnych lotnisk: w Manchesterze, Liverpoolu albo Blackpool. Gwarantujemy odbiór z lotniska i transport do miejsca zakwaterowania.

Nasza Obietnica


 

Naszym celem w Lancaster Languages jest zapewnić, że w 100% korzystają Państwo z naszych kursów językowych, a przy tym dobrze się Państwo bawią. By to osiągnąć, będziemy z Pastwem ściśle współpracować i przygotujemy dokładnie taki kurs, jakiego Państwo oczekują.

Jeżeli zdecydują się Państwo na intensywny kurs w naszej szkole Lancaster Languages, będą Państwo przyjemnie zaskoczeni tym, jak wielkie postępy Państwo zrobili.

 

Rekomendacje

  

W tym miejscu, chcielibyśmy załączyć komentarze naszych uczniów o Lancaster Languages:
 

"... bardzo doświadczony, rzetelny i motywujący nauczyciel angielskiego, bardzo profesjonalny i niezawodny."

"Szkoła Lancaster Languages dostosowała swój program do naszych potrzeb, po to, by wypuścić ze swoich podwoi świetnie przygotowanych użytkowników języka obcego."

"... zaangażowany i profesjonalny nauczyciel, który jest bardzo cierpliwy i wręcz tryska poczuciem humoru."

Kontakt zapytania


W sprawie dalszych informacji, proszę kontaktować się z Hazel Nowell telefonicznie, mailowo, listownie, albo używając poniższego formularza (Enquiry Form).

Pobierz broszurę dotyczącą naszych Intensywnych Kurs Języka Angielskiego.

With thanks to Janina Iwaniec for the translation.